Dziś mamy 9 marca 2026, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 lipca 2018

Wakacyjne zajęcia dobiegły końca. Dzieci aktywnie spędziły czas

fot. powierzone

fot. powierzone

Od 16 do 20 lipca w świetlicy wiejskiej w Gumnowicach odbywały się zajęcia wakacyjne. Dzieci # chętnie uczestniczyły w spotkaniach na których wykonywały prace plastyczne, brały udział w zabawach integracyjnych, sportowo-ruchowych oraz grach stolikowych.

Program wakacyjnych zajęć połączony był z zagadnieniami z zakresu profilaktyki. W przedostatnim dniu zajęć świetlicę odwiedzili Funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy opowiedzieli o swojej pracy oraz o zagrożeniach jakie mogą spotkać nas podczas wakacji.

Zaprezentowali dzieciom sprzęt do wyłapywania zwierząt oraz samochód służbowy, na zakończenie uczestnicy spotkania otrzymali  elementy odblaskowe, zwiększające widoczność na drodze.

Zajęcia prowadziła Agnieszka Wełniak.

materiał: Agnieszka Wełniak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

7 marca. Dzień Pamięci o Poległych Policjantach

7 marca – Międzynarodowy Dzień #Pamięci o Poległych Policjantach.

(czytaj więcej)
0

Bieg "Tropem Wilczym". Wydarzenie z udziałem żołnierzy

Z początkiem marca tego roku# w całej Polsce odbył się bieg “Tropem Wilczym”. W tegorocznej edycji udział wzięli również żołnierze Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej, aby uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych.

(czytaj więcej)
0

Kolosy na drogach. Największe transporty nienormatywne

Przewozy nienormatywne to jedna z najbardziej spektakularnych# operacji logistycznych. Zanim ponadgabarytowy ładunek ruszy w trasę, konieczne jest uzgodnienie każdego etapu takiego transportu - wybór odpowiedniego pojazdu, którym zostanie przewieziony, uzyskanie specjalnego zezwolenia, a nawet ewentualny demontaż infrastruktury drogowej.

(czytaj więcej)
0

Sukces żołnierzy. Wysoki poziom wyszkolenia

Żołnierze 83 batalionu lekkiej piechoty #z Grudziądza (pododdział 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej) udowodnili wysoki poziom wyszkolenia na arenie międzynarodowej. Reprezentanci kujawsko-pomorskich terytorialsów ukończyli prestiżowe zawody „Blue Nail”, organizowane przez duńską Gwardię Narodową (Hjemmeværnet).

(czytaj więcej)