Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2024

Dzień pełen wrażeń i atrakcji. Trzecioklasiści z Dwójki w Bydgoszczy

fot. powierzone

fot. powierzone

Port lotniczy, Muzeum Farmacji i RoboProjekt to główne cele #wycieczki trzecioklasistów z nakielskiej dwójki do Bydgoszczy.

W piękną, słoneczną, letnią środę uczniowie klasy 3a i 3b udali się do Bydgoszczy. Pierwszym punktem programu był bydgoski port lotniczy. Tam uczniowie zapoznali się ze specyfiką pracy i funkcjonowania lotniska. Odbyli ciekawe zajęcia zawodoznawcze, mieli okazję obejrzeć startujący samolot. Dla większości uczestników była to pierwsza wizyta w porcie lotniczym. Kolejna atrakcja tej wycieczki to muzeum, w którym trzecioklasiści zapoznali się z historią farmacji oraz podczas warsztatów wykonali wody zapachowe. Po zajęciach uczniowie udali się na spacer po wyspie Młyńskiej i smaczne lody. Ostatnim punktem wycieczki były zajęcia z robotyki, które sprawiły dzieciom ogromną radość i bardzo je zaciekawiły. Był to dla wszystkich dzień pełen wrażeń i atrakcji.

Materiał: Beata Witusińska, Monika Stachowska / Szkoła Podstawowa nr 2 Nakło

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)