Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

09 maja 2019

"Dziecko w świecie Przyrody". Podsumowanie konkursu plastycznego

fot. pow.

fot. pow.

7 maja w Przedszkolu Niepublicznym DONALD odbyło się uroczyste # podsumowanie konkursu plastycznego "DZIECKO W ŚWIECIE PRZYRODY".

Głównymi celami konkursu było m.in.: promowanie wśród przedszkolaków postaw ekologicznych oraz uwrażliwienie na konieczność dbania o środowisko naturalne, rozbudzanie ciekawości świata, rozwijanie wrażliwości estetycznej, twórczej inwencji dziecka oraz rozwijanie kreatywności i talentów dzieci poprzez twórczość plastyczną.

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, a temat okazał się bardzo ciekawym. Prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie, charakteryzowały się m.in. różnorodnością technik plastycznych oraz wykorzystaniem ciekawych materiałów plastycznych.

Podczas oceny jury zwracało szczególną uwagę na samodzielność wykonanej pracy, walory artystyczne, estetykę, pomysłowość oraz zgodność pracy z tematem. Przyznano dwa wyróżnienia, każdy z uczestników otrzymał dyplom i nagrodę.

Słowa podziękowania kierujemy do rodziców, którzy wspierali dzieci w twórczej pracy.

materiał: mgr Magdalena Burchardt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)