Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2024

Chciał uniknąć zderzenia z ciągnikiem. Renault w rowie

fot. pixabay

fot. pixabay

W sobotę, 22 czerwca w godzinach rannych na trasie# Paterek-Wieszki doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika rolniczego i samochodu osobowego.

Sytuacja miała miejsce około godz. 9.30 na drodze wojewódzkiej. Na miejscu czynności prowadzili policjanci, którzy ustalili okoliczności tego zdarzenia.

- Z ustaleń policji wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego ciągnięta przez niego przyczepa zjechała na pobocze. Kierujący pojazdem osobowym marki Renault, jadący za ciągnikiem rolniczym, w celu uniknięcia zderzenia z przyczepą zjechał do przydrożnego rowu - wyjaśnił st. sierż. Kamil Smoliński, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. - Kierujący byli trzeźwi - dodał.

Kierujący ciągnikiem rolniczym został ukarany mandatem karnym.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 17 (17)

  Cc, w dniu 22-06-2024 14:42:30 napisał:

  Dziwny opis zdarzenia

  odpowiedz

  • -7 (9)

  Helena Iglińska, w dniu 22-06-2024 17:07:49 napisał:

  Kobiety opanujmy się wreszcie. To już nie ten czas że kobiety na traktory

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Budowa magazynów
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)