Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2024

Adam Kontowicz zastępcą burmistrza Kcyni. Nowe stanowisko

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

Informuję, iż w dniu dzisiejszym powołany został na stanowisko# Zastępcy Burmistrza Kcyni p. Adam Kontowicz. Zastępca Burmistrza pracować będzie w wymiarze 3/4 etatu i już dziś zaczął pełnić swoje obowiązki.

Pan Adam Kontowicz przez ponad 20 lat był funkcjonariuszem policji. Pracował m.in. w Oddziale Prewencji Policji w Bydgoszczy, w Komisariacie Policji Bydgoszcz – Szwederowo oraz do lutego ubiegłego roku w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończył z tym tytułem pedagogikę na Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy, a następnie uzyskał drugi tytuł magistra bezpieczeństwa wewnętrznego, kończąc Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Do tej pory, Pan Adam Kontowicz przez kilka lat pełnił funkcję Rzecznika Dyscyplinarnego Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią na stanowisku eksperta ds. kontroli.

Jest osobą sumienną, komunikatywną, otwartą na dialog i działającą efektywnie. Zapewne zgromadzone doświadczenie zawodowe oraz właśnie otwartość na sprawy ludzkie sprawią, że Pan Adam przysłuży się jeszcze lepszemu rozwojowi Gminy Kcynia.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 50 76

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

"Pole pszenicy z cyprysami". Mural w nowej odsłonie

Mural „Pole pszenicy z cyprysami” reaktywowany #w nowej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)