Dziś mamy 26 marca 2026, czwartek, imieniny obchodzą:

15 marca 2026

Zajęcia kulinarne. Wypieki smakowały wyśmienicie

fot. DPS w Nakle

fot. DPS w Nakle

W środę, 11 marca w naszym Domu Pomocy Społecznej odbyły się# zajęcia kulinarne, podczas których mieszkańcy wspólnie z Paniami terapeutkami przygotowywali tradycyjne chruściki.

Podczas spotkania nie zabrakło wspólnej pracy, rozmów i dobrej atmosfery. Mieszkańcy z zaangażowaniem pomagali przy przygotowaniu ciasta, formowaniu oraz smażeniu słodkiego przysmaku.

Zapach świeżo smażonych chruścików szybko rozszedł się po całym domu, a wspólnie przygotowane wypieki smakowały wyjątkowo dobrze. Był to czas pełen uśmiechu, integracji i miłych wspomnień.

Materiał: Magda Pasieka / Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Sernik bez sera". Skontrolowano wyroby ciastkarskie

Wyroby ciastkarskie należą do najczęściej# kupowanych słodkich produktów. Kuszą nas swoim wyglądem, kolorem i aromatem. Poprawiają humor, choć niekoniecznie zmniejszają obwód talii. A jak jest z ich jakością? Najnowsza kontrola IJHARS pokazuje, że oznakowanie wielu produktów nadal budzi zastrzeżenia - od nieprecyzyjnych nazw po niepełne informacje o składzie.

(czytaj więcej)
0

Debata historyczna. O wydarzeniach kryzysu bydgoskiego z 1981 r.

21 marca, w gmachu Muzeum Okręgowego# im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy odbyła się ciekawa debata o wydarzeniach kryzysu bydgoskiego z 1981 r.

(czytaj więcej)
0

Trzy osoby trafiły do szpitala. Brutalna akcja ZOMO wobec protestujących

19 marca 1981 r. w budynku #Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy miała miejsce sesja Wojewódzkiej Rady Narodowej, na którą zaproszeni zostali przedstawiciele NSZZ „Solidarność” i mieszkańcy wsi.

(czytaj więcej)