Dziś mamy 24 lutego 2024, sobota, imieniny obchodzą:
30-03-2022
Oceń film: 16 10
udostępnij na FB

Komentarze (3)

  • 0 (8)

  Bydgoska, 02-04-2022 01:19:21

  burmistrz i radni nieudacznicy do zmiany z nakła zrobili jeden wielki SYF a chodzilo o jak najwieksza ilosc parkingów zeby ladowac im kase do kieszeni !!! taka jest prawda , tych nierobów trzeba obalic !

  odpowiedz

  • 0 (4)

  nakielanin, 12-05-2022 17:17:55

  jaki wstyd...

  odpowiedz

  • -4 (4)

  obserwator, 14-05-2022 20:15:56

  Po reorganizacji ruchu w Nakle wygląda jak na Ukrainie w czasie wojny. Worki, szmaty a mamy 21 wiek. Czy w mieście nie może być ładnie. Dziurawe ulice, zapadnięte studzienki. Czy nie ma odpowiednich wykonawców?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! - pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)