Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2022

„Czas rozwinąć skrzydła...”. Ósmoklasiści opuścili mury SP 2

fot. ML

fot. ML

W tym roku gminne zakończenie roku szkolnego odbyło się w # szkole podstawowej nr 2 w Nakle. Była to też specjalna uroczystość, ponieważ dla wielu z nich były to ostatnie kroki w ich starej szkole.

Uroczystość rozpoczęła się punktualnie o 12:00, 24 czerwca. Do szkoły poza uczniami, rodzicami i nauczycielami, przybyli radni miejscy z zastępcą burmistrza Nakła – Krzysztofem Błońskim.

Na początku dzieci z młodszych roczników zaprezentowały pokaz artystyczny. Po zakończeniu przedstawienia, życzenia złożyła dyrektorka szkoły, zastępca burmistrza Krzysztof Błoński, wiceprzewodnicząca rady miejskiej Jolanta Tadych i ks. Tadeusz Michalak. Po przekazaniu sztandaru siódmoklasistom przyszedł czas na wręczanie świadectw i dyplomów dla wyróżnionych spośród 82 uczniów.

Na zakończenie uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i pokazali prezentacje o ich ośmiu latach spędzonych w murach SP2.

Oceń artykuł: 8 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (5)

  Reniusia, w dniu 24-06-2022 19:47:09 napisał:

  Nawet raszpla jest. :)

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Pedagog, w dniu 25-06-2022 12:46:53 napisał:

  "Rozwinąć skrzydła" Hm-jaką ta młodzież ma edukacyjną przyszłość w naszym powiecie-? Jak ją przygotować w dorosłość-skoro brak placówek. IX Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI. Skierowana do prezydentów, burmistrzów, wójtów, dyrektorów i naczelników wydziałów edukacji w JST oraz dyrektorów szkół.Czas się obudzić i zacząć działać również na lokalnym podwórku.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  @Ania, w dniu 25-06-2022 19:04:13 napisał:

  I ta pisowska świnia

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)