Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 września 2023

Zwycięstwo w walce finałowej. Sukces Dominiki Pochowskiej

fot. powierzone

fot. powierzone

Czołowa zapaśniczka #GLUKS Invictus Sicienko Dominika Pochowska zafundowała sobie i kibicom intensywny tydzień startowy.

10 września (niedziela) brała udział w meczu drużynowym. W Siedlcach miało miejsce ciekawe wydarzenie zapaśnicze, mecz połączonych drużyn MLUKS Karlino i Invictus Sicienko kontra WLKS Siedlce. W 10 osobowej reprezentacji Pomorza gościnnie wystąpili również dwaj zapaśnicy z Sicienka , Kacper Draus i Filip Klatecki. Mecz zakończył się wynikiem 7:3 na korzyść reprezentacji Pomorza. Zaraz po meczu Dominika została w zaprzyjażnionym klubie z Siedlec na tygodniowym zgrupowaniu, aby się przygotować i wystartować 16 września w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym im. Tadeusza i Zygmunta Strus . Dominika zakończyła zawody w Siedlcach zwycięstwem w walce finałowej kategorii do 73 kg. Pokonała na przewagę punktową 10-0 zawodniczkę z Ukrainy reprezentującą Industria Znicz Chęciny Doryne Dubovets

Na zdjęciu reprezentacje Pomorza i WLKS Siedlce wraz z trenerami Jakubem Janiszewskim i Sebastianem Pawlakiem.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Budowa hal
KOBIZE
500PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)