Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

28 lutego 2022

Zrób dla siebie coś pięknego. Wygraj bon do jednego z 10 salonów kosmetycznych

fot. pixabay

fot. pixabay

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wraz z lokalnymi salonami kosmetycznymi przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Drogie kobiety, macie często mało czasu żeby odpowiednio zadbać o siebie i poczuć się piękne? Czas aby to zmienić! Zgłoś się do naszego konkursu i wygraj bon podarunkowy o wartości 100 zł do jednego z dziesięciu salonów kosmetycznych.

Do wygrania 10 bonów podarunkowych, każdy o wartości 100 zł do wykorzystania w salonach kosmetycznych u fundatorów nagród, którymi są: Adeliae Studio Paulina Seydak, Anna Kowalska PMU, Estetyka Izabela Halkiewicz, Filigranowe Studio Urody, Instytut Piękna Lidia Gwóźdź, Salon Kosmetyczny Gizela Palińska-Dyks, Salon Kosmetyczny Julita Chrubczyńska, Sandra Piasecka Makeup, Strefa Urody Donata Mazur oraz Zielona Pomarańcza Beauty Clinic.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego uważasz, że czas o siebie zadbać?

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 10 najciekawszych odpowiedzi. Każda z laureatek wygra bon o wartości 100 zł do wykorzystania w jednym z salonów kosmetycznych, losowo przydzielonych przez redakcyjne jury.
Zgłoszenia należy wysyłać do dn. 7.03.2022 roku na adres reklama@powiat24.pl
Wiadomość powinna zawierać:
- Tytuł: "Mój Dzień Kobiet"
- Imię i nazwisko osoby, która bierze udział w konkursie,
- Nr telefonu,
- Odpowiedź na pytanie.

 

 

Dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego będą przetwarzane przez redakcję portalu w celu realizacji konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do wzięcia udziału w konkursie i odbioru nagrody.

Wyniki opublikujemy 8.03.2022r.
POWODZENIA!

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)