Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

06 października 2022

Znaleziono torbę. Zguba czeka na właściciela na komisariacie

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

U dzielnicowego odebrać można torbę, która została znaleziona w # rejonie placówki handlowej na ul. Jackowskiego w Nakle. Osoba, która zgłosi się do dzielnicowego po odbiór torby, musi mieć wiedzę na temat jej zawartości.

W ostatnich dniach września, w rejonie placówek handlowych przy ul. Jackowskiego w Nakle, znaleziono torbę sportową koloru czarnego z zawartością różnych cennych przedmiotów.

Po odbiór torby można zgłosić się do dzielnicowego rejonu nr IV, asp. Macieja Mróz. Z policjantem można skontaktować się telefonicznie pod numerem 786 858 667.

materiał: kom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)