Dziś mamy 30 listopada 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

02 października 2022

Zjazd absolwentów. Spotkanie pełne wspomnień i wzruszeń

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałek, 26 września br. w # Przedszkolu Niepublicznym Donald odbył się zjazd absolwentów rocznika 2017-2021r. Przedszkolne mury odwiedziły dzieci, które w czerwcu 2021 roku na dobre pożegnały się z ukochanym przedszkolem, a obecnie są uczniami Szkół Podstawowych.

Część oficjalna spotkania rozpoczęła się od powitania przez panią dyrektor absolwentów oraz przybyłych z nimi rodziców. Kolejnym punktem spotkania były zadania przygotowane dla byłych absolwentów. Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach, pląsach oraz w quizie „Moje wspomnienia z przedszkola”. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę w ogrodzie przedszkolnym, rozmowy, miłe wspomnienia, zdjęcia i wspólny poczęstunek. W międzyczasie dzieci mogły wpisać się do Księgi Absolwentów przedszkola. Na zakończenie spotkania na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka przygotowana przez panią dyrektor oraz nauczycielki. Absolwenci otrzymali pamiątkowe bransoletki na rękę ze swoim imieniem oraz notesiki i pisaki.

To było bardzo miłe spotkanie, pełne wspomnień i wzruszeń. Było również szansą na poznanie szkolnych losów absolwentów oraz wpływu przedszkola na funkcjonowanie dzieci w nowej rzeczywistości. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci oraz w pamięci absolwentów naszego przedszkola.

materiał: Alina Romańska-Nelka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)