Dziś mamy 2 grudnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

01 września 2022

Żegluga zainaugurowała nowy rok szkolny. Wystąpiła szkolna orkiestra

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

1 września 2022 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej #im. kmdr. B.Romanowskiego w Nakle nad Notecią zainaugurowano nowy rok szkolny.

Na boisku zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele rodziców i zaproszeni goście. Społeczność szkolną, a w szczególności uczniów rozpoczy-nających naukę w klasach pierwszych powitał pan dyrektor Kazimierz Toczko. Kilka ciepłych słów do uczniów i nauczycieli skierował Wicestarosta Nakielski Tomasz Miłowski. Nie zabrakło również wspomnienia rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po wysłuchaniu kilku utworów zagranych przez szkolną or-kiestrę i zespół szantowy uczniowie udali się do sal lekcyjnych na pierwsze, powakacyjne spotkania z kolegami i wychowawcami. Udanego roku szkolnego!

Materiał: Marzanna Gawrońska - Tercjak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)