Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2022

"Żegluga" w Domu Dziecka. Wiele dobra, uśmiechu i radości

fot. powierzone

fot. powierzone

7 grudnia udaliśmy się do dzieci z Domu Dziecka w Bydgoszczy. Przywitały nas stojąc machając w oknach. Miło nam się zrobiło, gdyż poczuliśmy#, że naprawdę byliśmy bardzo oczekiwani. Dlatego wchodząc do placówki wiedzieliśmy, że musimy dać z siebie wszystko, aby ich uszczęśliwić. Każdy wiedział, co ma robić, rozumieliśmy się już bez słów.

Na początku były wspólne tańce przy muzyce z pokazywaniem, następnie zabawy z chustami animacyjnymi oraz gry edukacyjne. Jednakże furorę zrobiły brokatowe tatuaże, gdyż nawet wychowawczyni o niego poprosiła.

Na samym końcu przyszedł święty Mikołaj z prezentami. No i to był ten moment, kiedy pojawił się problem z ogarnięciem dzieci. Były chwile, że na Jego kolanach siedziała trójeczka maluchów sprawdzających Jego autentyczność. Nie obyło się bez przytulania, ciągnięcia za brodę, czy zdejmowania czapki. Dzieci wpatrzone w Świętego Mikołaja mówiły wierszyki albo śpiewały piosenki, niekiedy bardzo długie. To im się jednak opłacało, gdyż w niektórych przypadkach podarunek przewyższał je same.

A tyle dobra, uśmiechu i radości otrzymały dzieci dzięki osobom, którzy dołożyły się do prezentów. Dlatego my, klasa 4 technikum eksploatacji portów i terminali wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Wierzymy w to, że dobro wraca.

Moc wzruszeń ;))))

Materiał: Aneta Sikora

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)