Dziś mamy 20 stycznia 2025, poniedziałek, imieniny obchodzą:
22 lipca 2024
Zderzenie trzech osobówek. Popołudniowa akcja służb (aktualizacja)
fot. BG
W poniedziałek, 22 lipca w godzinach popołudniowych #na nakielskiej obwodnicy zderzyły się trzy samochody osobowe.
Do zderzenia aut doszło około godz. 15.00. Na miejsce przybyły straż pożarna oraz policja, która ustaliła okoliczności tego zdarzenia.
Ustalenia policji:
- Z ustaleń policji wynika, że 71-letni kierujący samochodem marki Volkswagen nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Renault i najechał na jego tył. W wyniku zdarzenia, kierujący samochodem marki Renault uderzył w poprzedzający go pojazd marki Opel - poinformował st. sierż. Kamil Smoliński, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. - Kierujący biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi - dodał. Sprawca zdarzenia ukarany został mandatem.
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Miniony rok obfitował w zadania #dla kujawsko-pomorskich terytorialsów. Żołnierze mierzyli się ze skutkami powodzi w ramach operacji pk. Feniks, budowali stany osobowe 84 batalionu lekkiej piechoty (84 blp) we Włocławku, jak również wdrażali do użytku nowy Program Strzelań z Broni Strzeleckiej (PSBS). Brygada stale rozwija kompetencje w zakresie zarządzania kryzysowego. Udzielała się również kulturalnie, organizując koncert z okazji Dnia Matki oraz sportowo podczas imprezy Cross WOT w bydgoskim Myślęcinku.
Zbliżające się ferie to wyczekiwany czas zarówno przez najmłodszych# uczniów klas podstawowych, aż po młodzież ze szkół średnich. Warto zadbać, aby był to czas bezpieczny.
Podczas walnego zgromadzenia Stowarzyszenia# Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia (MOFT), ogłoszono powołanie Stowarzyszenia Metropolia Toruńska. Potencjał proklamowanej właśnie metropolii to pół miliona mieszkańców, niski poziom bezrobocia i bezpośredni dostęp do autostrady. W historycznym wydarzeniu na zamku w Golubiu-Dobrzyniu uczestniczył marszałek Piotr Całbecki, który w swoim wystąpieniu podkreślił, że decyzja o powstaniu Metropolii Toruńskiej jest ważna, bo jest działaniem na rzecz stabilizacji i rozwoju gospodarczego regionu.
Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad
Cb, w dniu 22-07-2024 18:44:47 napisał:
odpowiedz
Nn, w dniu 23-07-2024 16:41:37 napisał:
odpowiedz
Ja, w dniu 24-07-2024 05:39:27 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!