Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

20 lipca 2022

Zagrali dla Emilki. Wygrała drużyna z Paterka

fot. BG

fot. BG

Na orliku przy ZSP nr 3 w # Nakle odbyły się zawody piłkarskie pn. Turniej dla Emilki. Pomagamy razem. Organizatorem wydarzenie był Kamil Kozek, który fajnie połączył rywalizację sportową ze szczytną akcją, jaką jest pomoc dla Emilki, która walczy o to, aby doszła do skutku operacja serca.

W niedzielne przedpołudnie na orliku przy ZSP nr 3 w Nakle odbył się turniej piłkarski, którego celem była zbiórka pieniędzy na operację małej Emilki. Organizatorem wydarzenia był Kamil Kozek, któremu należą się duże słowa uznania, za wsparcie, za chęci, za to, że potrafił połączyć rywalizację sportową ze szczytnym celem, jakim była walka o lepsze jutro małej Emilki.

W turnieju wzięło udział 15 zespołów. Co warte podkreślenia, zainteresowanie było dużo większe ale o tym kto wystąpił zdecydowała kolejność zgłoszeń. Po zaciętej rywalizacji w fazie grupowej przyszła pora na fazę pucharową.

Wyniki półfinałów:
Joga Bonito Paterek – Team Ślesin 5:0
FC Ponalewce – RKS Huwdu 3:0
Mecz o III miejsce:
RKS Huwdu – Team Ślesin 3:0

Mecz finałowy:
Joga Bonito Paterek – FC Ponalewce 4:2

Najlepszym bramkarzem turnieju został Wiktor Rozpłoch z FC Ponalewce, natomiast tytuł najlepszego zawodnika trafił w ręce Filipa Maisona z Joga Bonito Paterek.

Podczas tego wydarzenia udało się zebrać łącznie 995,10 zł.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    krajan, w dniu 22-07-2022 13:04:38 napisał:

    Skoro jest takie zainteresowanie to dlaczego piłkarskie stowarzyszenia,spółka miejska Sport nie organizują amatorskich,stałych wakacyjnych rozgrywek w różnych kategoriach wiekowych.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Konstrukcje stalowe
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)