Dziś mamy 30 listopada 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

30 września 2021

Zabawa, uśmiech i tort. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

fot. pow.

fot. pow.

20 września obchodzimy bardzo# ważne święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Dla dzieci z Przedszkola Niepublicznego''Donald” ten dzień był szczegółny, ponieważ każdej z grup wiekowych nadano nazwę zwierzątek, W tym dniu wszystkie zabawy ruchowe, muzyczne, plastyczne i dydaktyczne wiązały się z wybranymi przez wychowawców zwierzątkami- Sówkami, Jeżykami, Pszczółkami i Biedronkami.

Najważniejszym punktem tego dnia było uroczyste nadanie nazw grupom oraz słodkim poczęstunek w postaci tortów, które zakupiła dla dzieci pani Dyrektor.

Wszystkie przedszkolaki otrzymały także medale, dyplomy oraz drobne słodkie upominki przygotowane przez swoje panie.

Materiał: Kinga Geppert - Przedszkole Niepubliczne''Donald”

Autor nie wyraza zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)