Dziś mamy 26 września 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

28 maja 2023

XIII Jarmark św. Wawrzyńca. Fotorelacja z wydarzenia

fot. MM

fot. MM

28 maja na ul. Powstańców Wielkopolskich w Nakle miała miejsce XIII odsłona jednego z# najbardziej lubianych przez mieszkańców wydarzeń, jakim jest Jarmark św. Wawrzyńca. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystego nabożeństwa w nakielskiej farze, po którym odbył się przemarsz korowodu na ul. Powstańców Wielkopolskich. To właśnie tam dokonano oficjalnego otwarcia Jarmarku św. Wawrzyńca.

Liczne stoiska handlowe oraz tzw. Wioska Pszczelarzy - były czynne już od godz. 10.00, nie mniej jednak sporo działo się także na scenie, gdzie wystąpili: Orkiestra Dęta OSP w Nakle, Zespoły Krajna, Nakielanki, Sadkowianie, Jabłoneczka, a także Rozalia Ciaciuch. Ostatnim zespołem, który zagrał i zaśpiewał dla nakielan, był FolK KwarteT - czyli grupa muzyczna, która prezentuje muzykę rozrywkową z lat 20' i 30' minionego wieku.

Oceń artykuł: 23 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokalendarze A3
35PLN
Budowa magazynów
Szkolenie z HACCP
59PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Konstrukcje stalowe
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Konkurs na najlepszą pracę magisterską. Zgłoszenia do 15 października

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 35. edycji konkursu# Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu polskiej polityki zagranicznej. Prace należy przesyłać do MSZ do 15 października. Na zwycięzcę – zdobywcę nagrody I stopnia czeka nagroda w wysokości ok. 13 tys. złotych i staż w centrali MSZ lub w placówce zagranicznej.

(czytaj więcej)
0

O przyszłości onkologii w Polsce. Cztery spotkania edukacyjne

Polskie Towarzystwo Onkologiczne zaprasza #przedstawicieli organizacji pacjentów na cykl spotkań edukacyjnych

(czytaj więcej)
0

"Bohaterowie bez granic". Strażacy opowiadają o doświadczeniach w Grecji

W lipcu 2023 r. moduł GFFFV Poland w składzie #149 strażaków i 49 samochodów wziął udział w akcji gaszenia pożarów lasów w Grecji.

(czytaj więcej)