Dziś mamy 9 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

01 października 2022

Wyższe dodatki dla dyrektorów. Kto otrzymuje świadczenie?

fot. pow.

fot. pow.

Burmistrz gminy Nakło wydał zarządzenie dotyczące wysokości# miesięcznych dodatków dla dyrektorów szkół i przedszkoli, których organem prowadzącym jest gmina. Dodatki są wyższe niż poprzednio.

Od 1 września br. do końca lutego 2023 roku dyrektorzy szkół i przedszkoli prowadzonych przez gminę Nakło będą otrzymywali dodatki motywacyjne. Ich wysokość jest uzależniona od decyzji burmistrza. W poprzednim okresie wynosiła ona 670 zł miesięcznie. Niedawno burmistrz gminy wydał zarządzenie dotyczące wysokości przyznanego dodatku od września br. do lutego 2023 roku. Co miesiąc dyrektorzy gminnych placówek oświatowych będą otrzymywać 715 zł, czyli o kilkadziesiąt złotych więcej niż w poprzednim okresie. Dodatek w takiej wysokości otrzymają: Anna Maćkowska – dyrektor SP 2 w Nakle, Halina Lubiszewska – dyrektor ZSP nr 3 w Nakle, Tomasz Rompalski – dyrektor ZSP nr 4 w Nakle, Alina Sławkowska – dyrektor ZSP w Paterku, Iwona Szopińska –  dyrektor ZSP w Występie, Monika Schulz- Krainska – dyrektor ZSP w Potulicach, Ewa Miłosierna – dyrektor ZSP w Ślesinie, Beata Nehring – dyrektor szkoły muzycznej oraz Adela Karnikowska – dyrektor Przedszkola nr 2 w Nakle. Łącznie na same dodatki dla dyrektorów z gminnego budżetu będzie wydawana kwota 6 tys. 435 zł miesięcznie.

Oceń artykuł: 53 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (13)

  jebać pis, w dniu 01-10-2022 11:29:58 napisał:

  Jak zawsze wodzu zapomniał o szkole w Trzeciewnicy i Olszewce. Ale swoją mućkowską zawsze nagrodzi!

  odpowiedz

  • 0 (12)

  r-ek, w dniu 01-10-2022 18:49:40 napisał:

  A Napierała zapytal mieszkańców przecież to z ich podatków te 20 tys dostaje i jeszcze innym rozdaje. To takie pisowskie a on tajny komunista

  odpowiedz

  • 3 (5)

  zse, w dniu 01-10-2022 22:14:00 napisał:

  Z podziwem czytam jak najpierw obniżono dodatki dla dyrektorów o 1000 zł a teraz podwyższono o 65 zł. Ta znacząca podwyżka w sam raz starczy na średniej klasy półlitra albo kulturalnie osiem ciastek. Tylko upokarzacie tych ludzi. Ciekawe że nie piszecie o dodatkach i pensjach innych pracowników administracji.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Puchar Tymbarku. Trwają zapisy uczniów do turnieju piłkarskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału# w turnieju o Puchar Tymbarku. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, aktywnych miłośników piłki nożnej, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Zapisy trwają do 31 stycznia 2024 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wydarzenie jest objęte patronem Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)
0

Innowacyjny projekt cyfrowy. Wzmocnienie bezpieczeństwa żywności

Jesteś przedsiębiorcą z branży spożywczej? Pracujesz przy# kontroli przedsiębiorców? A może po prostu jesteś świadomym konsumentem, któremu zależy, żeby żywność była bezpieczna? „System powiadamiania o wprowadzeniu do obrotu żywności prozdrowotnej (SPOŻ)” to innowacyjny projekt, który wspiera wszystkich uczestników rynku spożywczego.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)