Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

12 stycznia 2022

Wygraj bon do Sklepu Zdrowie. Konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka!

fot. pixabay

fot. pixabay

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, z tej okazji przygotowaliśmy konkurs.

Do wygrania 3 bony na darmowe badanie stóp oraz mały prezent niespodzianka do zrealizowania w Sklepie Zdrowie w Nakle nad Notecią ul. Sądowa 12.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie związane z babcią i/lub dziadkiem?

Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzimy jednym bonem. Zgłoszenia należy wysyłać do dn. 19.01.2022 roku na adres reklama@powiat24.pl

Wiadomość powinna zawierać:

- Tytuł: "Konkurs Babcia i Dziadek"
- Imię i nazwisko osoby, która bierze udział w konkursie,
- Nr telefonu,
- Odpowiedź na pytanie.

Dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego będą przetwarzane przez redakcję portalu w celu realizacji konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do wzięcia udziału w konkursie i odbioru nagrody.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. 

POWODZENIA!

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)