Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 października 2022

Wpadli jeden po drugim. Bracia trafili już za kratki

fot. archiwum

fot. archiwum

Nakielscy patrolowcy zatrzymali poszukiwanego # 23-latka, a zaraz po nim jego 20-letniego brata, który, jak się okazało, również był poszukiwany. Obaj już trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą kary za przestępstwa z przeszłości.

Mundurowi nakielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego, kontrolując miasto, zwrócili uwagę na mężczyznę, który zauważywszy ich, zaczął w pośpiechu chować coś do kieszeni. 23-latek został skontrolowany. Co prawda, nie miał on przy sobie nic zabronionego, jednak okazało się był poszukiwany.

Mężczyznę zatrzymano i dowieziono do komendy. Długo nie trwało, jak do jednostki przyszedł brat zatrzymanego, by donieść mu rzeczy osobiste, bo wiadomym było, że 23-latek trafi do zakładu karnego.
Mundurowi wylegitymowali 20-latka. Niemałe było zdziwienie funkcjonariuszy, kiedy okazało się, że on również, podobnie jak brat, jest poszukiwany do odbycia kary.

Bracia trafili do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj (3.10.22) przewieziono ich do placówki penitencjarnej, w której młodszy odbędzie karę za zniszczenie mienia, a starszy za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

materiał: kom. Justyna Andrzejewska

Oceń artykuł: 18 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (11)

  Mate, w dniu 03-10-2022 14:11:09 napisał:

  Co za capy :D

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Mieszkanie. , w dniu 03-10-2022 23:58:22 napisał:

  Szkoda miejsca w celu dla takich pierdol...teraz będzie trzeba ich utrzymywać a koszt jak wiemy nie mały jest. .. powinno być w takim przypadku np. 100 godzin prac społecznych, przydałoby się na coś

  odpowiedz

  • 1 (1)

  kamien, w dniu 04-10-2022 07:10:12 napisał:

  a juz myslalem ze brata lysego na rowerze zlapali hehe a jednak dalej nie uchwytny jezdzca peugota ale to nic trzeba czekac :D

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Huiii, w dniu 07-10-2022 10:38:09 napisał:

  To kanioły

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Słonawy, w dniu 11-10-2022 16:19:11 napisał:

  Oj kwiatki kwiatki, jeszcze tylko przyjdzie kryska na Krystianka, i święta rodzinne w potulicach przy 14’’ z polsatem. Od małego na całego, ajeee!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Budowa magazynów
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zadaj pytanie
20PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Walki z Wścieklizną. Jak można się zarazić?

W czwartek, 28 września przypadał #Światowy Dzień Walki z Wścieklizną. Wścieklizna to jedna z najpoważniejszych chorób zakaźnych. Cechuje ją blisko 100% śmiertelność. Jeśli wirus dostanie się do mózgu, nie ma możliwości uratowania chorego.

(czytaj więcej)