Dziś mamy 30 listopada 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2022

Widowiskowy i trudny mecz. Zdobyli upragnione zwycięstwo

fot. MKS Krajna Nakło

fot. MKS Krajna Nakło

Handball Pyzdry 29:34 MKS Krajna Nakło - kolejny widowiskowy i trudny mecz na wyjeździe!

Do przerwy zeszliśmy do szatni z 1-bramkową stratą. Przeciwnik grał dobrą szybką piłkę w ataku, co w dniu dzisiejszym w naszej drużynie zabrakło - lecz zabrakło tylko w 1 połowie, ponieważ w drugiej części spotkania nasza ekipa wyszła zresetowana i zmotywowana przez trenera oraz kapitana !!! Uciekliśmy na 3 bramki i utrzymaliśmy do samego końca meczu przewagę zdobywając upragnione zwycięstwo.

Brawo MKS Krajna Nakło! Dziękujemy Handball Pyzdry za znakomity mecz !!!

Materiał: Katarzyna Cieślikiewicz / MKS Krajna Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)