Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2022

Wichura zerwała dach w budynku mieszkalnym i inwentarski. Pomogli strażacy

Fot. OSP Łobżenica

Fot. OSP Łobżenica

Wczoraj, 1 lipca 2022 roku zgodnie z ostrzeżeniami meteorologów #przez region w tym Krajnę przeszły burze, które powodowały szkody.

Po godz. 17:00 wezwano strażaków do miejscowości Kruszki, gmina Łobżenica. gdzie wichura zerwała dach z budynku mieszkalnego oraz budynków inwentarskich. W działaniach ratowniczych uczestniczyli strażacy z OSP Łobżenica, OSP Miasteczko Krajeńskie, OSP Wiktorówko oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Pile.

Źródło:OSP Łobżenica

Materiał: Wiecbork112

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • -15 (27)

  Rozum, w dniu 02-07-2022 10:26:16 napisał:

  Blachodachówka...i wszystko jasne,jeżeli komuś szkoda zainwestować w solidne pokrycie i solidną konstrukcję dachu.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (10)

  Olga, w dniu 02-07-2022 13:43:02 napisał:

  Dlaczego na tym portalu jest tylu bezmuzgowych ludzi ,Rozum to ty chyba masz na tym co siadasz. Widać że rozumu natura ci nie dała.

  odpowiedz

  • 0 (24)

  Vvvv, w dniu 02-07-2022 15:02:41 napisał:

  Więcej niech dają tym ukraińskim ścierwą ludzie są zmęczeni tą Ukraina

  odpowiedz

  • 3 (7)

  Cna, w dniu 02-07-2022 17:05:07 napisał:

  To przez Putina

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Dach, w dniu 02-07-2022 17:07:43 napisał:

  Teraz to są nowoczesne pokrycia dachowe, lipa jakich mało, zauważcie ze dachy zrywane przez wiatr to tylko te nowe, że starych budynków , kladzione solidnie czyli czopowane itd mało kiedy są zrywane, te nowe to tylko blacha przykręcona do belki i tyle , a płacić trzeba jak za zboże, kiedyś dachy kładli prawdziwi cieśle a teraz gościu co ma firmę budowlana i remontowa kładzie dach.Zero fachowej pracy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (4)

  Anonim, w dniu 02-07-2022 19:12:57 napisał:

  Dokładnie.jak się widzi jak dachy pozrywane przez wiatr to tylko z nowych domów.niektore rudery stare a dach nawet nie ruszony przez wiatr .tak dobrze trzyma .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  Rozum, w dniu 02-07-2022 20:06:40 napisał:

  No słuszna uwaga.W myśl zasady " zastaw się a postaw się" Klasyczna "biedronkowe"myślenie.Deficyt finansowy idzie w parze z deficytem szarych komórek.Anomalia pogodowe bezlitośnie obnażają filozofię nowobogackich.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Budowa magazynów
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)