Dziś mamy 23 maja 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

21 września 2023

Udana wycieczka do Torunia i Chełmna. Pogoda dopisała

fot. NOK

fot. NOK

W środę, 20 września sekcja turystyczna działająca przy #Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Nakle nad Notecią wybrała się na wycieczkę do Torunia i Chełmna.

Od samego początku uczestnikom wycieczki towarzyszyła piękna pogoda. Trasa zwiedzania Torunia prowadziła od Jordanek, następnie przez Ratusz Staromiejski, Teatr, Muzeum Kopernika, stare miasto i na koniec pod krzywą wieżę, spod której wszyscy udali się do autokaru żeby przejechać do Chełmna, gdzie czekał smaczny obiad.  Do Chełmna nasza sekcja pojechać chciała już dawno, bo z różnych stron docierały informacje o wspaniałym średniowiecznym mieście, w którym panuje klimat miłości. Jak się okazało warto było choć przez parę godzin zatrzymać się w tym wyjątkowym miejscu.

Dziękujemy wszystkim za udział w wycieczce i do zobaczenia 3 października o godz. 16:00 podczas inauguracji nowego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w sali widowiskowo-kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury.

Materiał: Michał Dubkowski / Nakielski Ośrodek Kultury

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symboliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)