Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Uczennica Staszica z nagrodą banku. Jednorazowe stypendium

fot. powierzone

fot. powierzone

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego #2023/2024 w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią między innymi podsumowano współpracę z Bankiem Spółdzielczym w Nakle nad Notecią w ramach umowy patronackiej obejmującej klasę pierwszą i drugą technikum ekonomicznego i technikum rachunkowości.

Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią reprezentowali Wiceprezes Zarządu Wojciech Gawlak oraz koordynator współpracy partnerskiej Tomasz Kokoszewski. Miłym akcentem uroczystości było wyróżnienie przez przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Nakle Joanny Stasiak-najzdolniejszej uczennicy z klasy patronackiej, która osiągnęła najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2023/2024. Joanna otrzymała jednorazowe stypendium przyznane przez Zarząd Banku Spółdzielczego w Nakle na Notecią. Ponadto Zarząd Banku Spółdzielczego skierował specjalne podziękowania za owocną współpracę i realizację umowy patronackiej koordynatorkom projektu Grażynie Kinderman.  Za całoroczną współpracę Banku i szkoły dziękują koordynatorki licząc na podejmowanie w przyszłości nowych wspólnych inicjatyw.

Materiał: Grażyna Kinderman / Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)