Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

05 października 2022

Turniej klas pierwszych. Na zakończenie uczniowie zatańczyli belgijkę

fot. Patrycja Kołodziejczak

fot. Patrycja Kołodziejczak

Dnia 29 września w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica# w Nakle odbył się Turniej Klas I przygotowany przez uczniów klasy II b oraz Samorząd Uczniowski.

Pierwszoklasiści jak i ich wychowawcy musieli zmierzyć się z najróżniejszymi konkurencjami. Miały one na celu zintegrować klasy oraz sprawdzić ich sprawność fizyczną, znajomość utworów, zgranie zespołowe i co najważniejsze sprawić dobrą zabawę. Turniej zakończył się wspólna belgijką, a zaraz po tym uczniowie wraz z wychowawcami udali na płytę boiska, gdzie został zorganizowany grill.

Materiał: Patrycja Kołodziejczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)