Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

02 maja 2022

Turniej „Krajna Cup 2022”. Na stadion przyjechało 26 zespołów

fot. pow.

fot. pow.

W niedzielę, 1 maja 2022 roku rozegrano turniej piłki nożnej# roczników 2013 i 2015 pod patronatem burmistrza Wyrzyska „Krajna Cup 2022”. Organizacją imprezy zajęło się Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu „KRAJNA” Wyrzysk.

Na wyrzyski stadion przyjechało, aż 26 zespołów. Każdy zespół rozegrał 6 meczów po 15 minut każdy. Jako pierwsi na murawie spotkali się starsi zawodnicy. Od samego rana na stadionie grało 14 zespołów z rocznika 2015:
AP Reiss Piła
Dąb Potulice
FA Piła
Korona Stróżewo
Krajna I Wyrzysk
Krajna II Wyrzysk
Olimpia Wtelno
SF Junior Nakło
Soccer Stars Piła
Sparta Złotów
Sportis Łochowo
Tęcza I Łobżenica
Tęcza II Łobżenica
Zjednoczeni Kaczory

Popołudniu na boisku spotkali się zawodnicy z rocznika 2015 i na murawie stanęło 12 drużyn:
AP Gwardia Koszalin I,
AP Gwardia Koszalin II,
AP Reissa Piła
FA Nakło,
FA Piła,
Krajan I Wyrzysk
Krajna II Wyrzysk,
Olimpia Wtelno
SF Junior Nakło
Tęcza I Łobżenica
Tęcza II Łobżenica,
Zjednoczeni Kaczory.

Młodzi zawodnicy wykazali się umiejętnościami piłkarskimi, nie zabrakło goli i dobrej zabawy w rodzinnej atmosferze. Turniej odbył się bez klasyfikacji. Po kilku godzinach sportowych emocji każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal i upominek.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)