Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 maja 2022

Trójbój LA dziewcząt. SP Mrocza Wicemistrzem Powiatu

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 17 maja 2022 roku na boisku ,,Orlik" przy SP nr 3# w Nakle odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych w Trójboju La dziewcząt i chłopców.

W skład trójboju wchodzą: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową i skok w dal. Uzyskany wynik w każdej z konkurencji przeliczany jest na punkty wielobojowe. Na wynik końcowy zespołu składa się 4 najlepsze rezultaty  indywidualne zawodników rocznika 2011 i młodszych. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje dziewcząt z: SP Ślesin, SP Mrocza, SP 2 Nakło,  SP Sadki .Bardzo dobrze zaprezentował się zespół naszej szkoły. Wszystkie zawodniczki poprawiły swoje wyniki w trójboju lekkoatletycznym. Ostatecznie zespół z SP Mroczy zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu.

Poniżej rezultaty drużynowe:

Dziewczęta

1. SP Sadki

2. SP Mrocza 

3. SP 2 Szubin

4.ZSP Ślesin

Indywidualnie wśród dziewcząt najwięcej punktów zdobyły:

Kornelia Redmann SP Mrocza - 170,
Wiktoria Różycka SP Mrocza - 167

Skład zespołu SP Mrocza: Natalia Majewska, Wiktoria Różycka, Lena Jóźwiak, Kornelia Redmann, Sonia Polewczyńska,  Agata Wojtczak, Amelia Napieralska. Opiekunem zespołu jest nauczyciel Aleksandra Krawczyk.

Materiał:  Aleksandra Krawczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)