Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 kwietnia 2022

Stop rutynie! 5 rzeczy, które podgrzewają temperaturę w związku

fot. powierzone

fot. powierzone

Udana relacja związkowa to klucz do szczęścia. Nie chodzi tylko i wyłącznie o# pożycie, bo ono jest co prawda ważne, ale jednak niekoniecznie najistotniejsze. Liczy się tutaj tzw. chemia, która scala wiele cech przyciągających do siebie ukochanych. Nie można też zapomnieć o takich prostych i oczywistych cechach jak oddanie, poświęcenie, dobroć i troska względem drugiego człowieka. Jeżeli tego nie ma, to do związku wchodzi rutyna, która niszczy relację. Oczywiście, ona zawsze gdzieś się pojawia w delikatnym stopniu, jednak rozwijanie jej będzie destrukcyjne dla relacji. Mamy 5 rzeczy, które zdecydowanie jej zapobiegają. Jeżeli chcecie się o nich dowiedzieć więcej, zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu.

Ciągłe staranie się o drugą osobę

Nie można relacji prowadzić w taki sposób, że ciągłe staranie kończy się z momentem małżeństwa. Związek powinien być cały czas pielęgnowany, chociaż oczywistym jest to, że z wiekiem i z dłuższym stażem jest mniej energii do działania. Nie można zapomnieć o tym, że bardzo ważne jest to, aby dopasowywać się pod kątem podobieństw; lubić te same rzeczy, mieć podobne usposobienie i charakter. Trzeba cały czas starać się o drugą osobę i udowadniać jej, że jest ona tą jedyną, która jest najważniejsza.

Często podejście mówiące o staraniu się o drugiego człowieka utożsamia się z wydawaniem ogromnych pieniędzy. Wielu mężczyzn jest przeświadczonych, że trzeba wydawać ogromne pieniądze, żeby zadowalać ukochaną kobietę. Jest to kompletnie nieprawda, bo siła tkwi we wspólnie spędzonym czasie, w ofiarności i oddaniu całego samego siebie. Można przecież pójść na spacer, zagrać w gry planszówki czy przejechać się na wycieczkę rowerową.

Zwiększanie libido

Fizyczny pociąg do ukochanej osoby jest naprawdę czymś ważnym. Jest to podstawa, bo trudno sobie wyobrazić przebywanie z kimś, kto nas w ogóle nie kręci. Należy okazywać zainteresowanie w łóżku, ale również też przez dotyk, staranie się poprzez ubiór, by ta druga osoba czuła się maksymalnie dopieszczana. O libido można zadbać również poprzez leki na libido dla mężczyzn, które zdecydowanie sprawią, że atmosfera w związku będzie zdecydowanie bardziej pobudzona. 
Nie można zapomnieć o tym, że na zwiększenie libido wpływa sport, o którym powiemy sobie później, odpowiedni sen, masaże, łyk wina czy też nawet przyprawianie jedzenia. Chcąc zapobiec rutynie, warto dbać o libido, by mieć ochotę na łóżkowe igraszki, ale trzeba mu również w bardzo mocnym stopniu dopomóc.

Uprawianie sportu

Trzeba starać się o drugą osobę nie tylko poprzez czułe słówka czy też gesty w postaci wyjść na spacer, na kolację, czy też w inne miejsca. Jedną z istotniejszych kwestii, dzięki którym można zadbać o libido jest sport. Praktycznie każdy z nas ma swoją ulubioną dyscyplinę, którą lubi oglądać w telewizji czy trenować. Nie musi być to oczywiście sport na profesjonalnym poziomie, ale jednak mogą być to amatorskie zmagania, które zdecydowanie podniosą libido. Sport ma na celu nie tylko dbanie o linię, ale i również odpoczynek psychiczny, bo wydaje się, że nie ma ludzi bez problemów w życiu prywatnym, rodzinnym czy zawodowym.

Sport ma ogromny wpływ na libido, ale też na kształtowanie sylwetki. Zarówno panowie jak i panie powinny dbać o swoje ciało, by nie przybierać drastycznie na wadze, bo może to powodować brak zainteresowania drugą osobą. Nie chodzi nam oczywiście o to, żeby katować się godzinami na siłowni i żyć kultem ciała. Swoją drogą, sprawdź na blogu Wapteka.pl nasze metody, które wpłyną na poprawę libido. Wracając jednak do sportu, to oczyszcza on ciało, jak i umysł, ale nie może być nic bardziej pociągającego dla partnera jak wysportowana kobieta czy mężczyzna, który będzie przygotowany na długie zabawy i pieszczoty łóżkowe.

 

Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)