Dziś mamy 29 maja 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 stycznia 2022

Sto lat dla Puchatka. Na zakończenie były medale i słodkości

fot. pow.

fot. pow.

W czwartek, 13 stycznia w bibliotece w Ślesinie# było gwarno i wesoło, a wszystko to za sprawą przedszkolaków z grupy „Słoneczek”. Okazją do spotkania był Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka.

Po wysłuchaniu historii powstania misia o bardzo małym rozumku, wszyscy głośno zaśpiewali specjalne „sto lat” dla Jubilata. „Słoneczka” wykazały się spostrzegawczością szukając w bibliotece ukrytych zagadek związanych z postaciami zamieszkującymi Stumilowy Las. Nie obyło się też bez „puchatkowej” gimnastyki. Spotkanie zakończyło się konkurencją polegającą na dorysowaniu ogona Kłapouchemu z utrudnieniem w postaci zasłoniętych oczu. Wszyscy wykonali to zadanie perfekcyjnie i otrzymali pamiątkowe „kubusiowe” medale oraz słodkości.

Materiał: Justyna Widawska PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)