Dziś mamy 14 sierpnia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2021

Śmiertelny wypadek na drodze w regionie. Nie żyje kierowca

fot. mł. kpt. Michalski Jacek

fot. mł. kpt. Michalski Jacek

W środę, 1 grudnia, kilka minut przed godziną 13 straż pożarna w# Pile otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 180, w okolicy szpitala specjalistycznego.

Po przybyciu na miejsce strażacy zastali rozbity samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby. Pierwsze działania polegały na jednoczesnym udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, a także wykonywaniu dostępu przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Dwóch nastolatków, po zaopatrzeniu przekazano przybyłym na miejsce zespołom karetek pogotowia. W wyniku zdarzenia, na miejscu zginął kierujący pojazdem.

Materiał: mł.bryg. Kamiński Paweł - KP PSP w Pile

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (9)

  r, w dniu 02-12-2021 16:33:43 napisał:

  a to nasz powiat

  odpowiedz

  • 0 (14)

  mlody, w dniu 02-12-2021 16:33:48 napisał:

  Jeszcze szybciej się nie dało jechać coo heh. Bez mózgu o tyle.... Takich nie szkoda

  odpowiedz

  • 7 (17)

  Szubin, w dniu 02-12-2021 20:26:54 napisał:

  Wy to już nie macie co pisać to szukacie sensacji w sąsiednich województwach Polecam woj śląskie lub mazowiecki tam mieszka psychiczny człowiek który doprowadzi do wojny ma kota i na imię Jarek

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -3 (5)

  Mietas, w dniu 03-12-2021 07:06:41 napisał:

  Mikolaj spoczywaj w spokoju

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Xxx, w dniu 03-12-2021 07:46:22 napisał:

  A dlaczego na kcynia info jest o pile

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Kierowca, w dniu 05-12-2021 09:13:06 napisał:

  Myślał że jest w GTA i miał trafić w krzyżyk na drzewie.Nie udało się .Game Over. Na poważnie mógł zdjąć nogę z gazu, a nie popierdzielać jak idiota.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)