Dziś mamy 29 stycznia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2021

Śmiertelny wypadek na drodze w regionie. Nie żyje kierowca

fot. mł. kpt. Michalski Jacek

fot. mł. kpt. Michalski Jacek

W środę, 1 grudnia, kilka minut przed godziną 13 straż pożarna w# Pile otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 180, w okolicy szpitala specjalistycznego.

Po przybyciu na miejsce strażacy zastali rozbity samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby. Pierwsze działania polegały na jednoczesnym udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, a także wykonywaniu dostępu przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Dwóch nastolatków, po zaopatrzeniu przekazano przybyłym na miejsce zespołom karetek pogotowia. W wyniku zdarzenia, na miejscu zginął kierujący pojazdem.

Materiał: mł.bryg. Kamiński Paweł - KP PSP w Pile

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (9)

  r, w dniu 02-12-2021 16:33:43 napisał:

  a to nasz powiat

  odpowiedz

  • 0 (14)

  mlody, w dniu 02-12-2021 16:33:48 napisał:

  Jeszcze szybciej się nie dało jechać coo heh. Bez mózgu o tyle.... Takich nie szkoda

  odpowiedz

  • 7 (17)

  Szubin, w dniu 02-12-2021 20:26:54 napisał:

  Wy to już nie macie co pisać to szukacie sensacji w sąsiednich województwach Polecam woj śląskie lub mazowiecki tam mieszka psychiczny człowiek który doprowadzi do wojny ma kota i na imię Jarek

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -3 (5)

  Mietas, w dniu 03-12-2021 07:06:41 napisał:

  Mikolaj spoczywaj w spokoju

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Xxx, w dniu 03-12-2021 07:46:22 napisał:

  A dlaczego na kcynia info jest o pile

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Kierowca, w dniu 05-12-2021 09:13:06 napisał:

  Myślał że jest w GTA i miał trafić w krzyżyk na drzewie.Nie udało się .Game Over. Na poważnie mógł zdjąć nogę z gazu, a nie popierdzielać jak idiota.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Budowa magazynów
Fotobombki
19,90PLN
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać wypalenie pandemiczne

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać# wypalenie pandemiczne, wiążące się m.in. z objawami depresyjnymi i lękowymi – wynika z badań psychologów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazały one, że rok po wybuchu pandemii sytuacja ta nadal stresuje.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)
0

Bankructwa obawia się co piąta firma. Najczęściej w budownictwie i usługach

O upadłość w minionym roku otarło się ponad# 7 proc. firm sektora MŚP. W tym roku czarnego scenariusza obawia się niemal co piąty biznes, przede wszystkim firmy mikro i małe, zatrudniające do 49 osób – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Najczęściej są to reprezentanci budownictwa, usług i transportu, podczas gdy w zeszłym roku o przyszłość najbardziej drżał przemysł. Przyczyn kłopotów przedsiębiorcy upatrują głównie wśród zmian prawno-podatkowych oraz inflacji i spadku popytu.

(czytaj więcej)