Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

27 stycznia 2022

SF Junior Nakło na obozie. Uczestnicy miło i aktywnie spędzili czas

fot. pow.

fot. pow.

Zawodnicy SF JUNIOR NAKŁO wybrali się w# pierwszym tygodniu ferii na obóz sportowo-edukacyjny w Cekcynie (Bory Tucholskie).

Dzień 1

Dojazd na miejsce. Poranny trening i mnóstwo grania. Smaczny obiad. Po południowy chrzest - tworzenie toru przeszkód i próba sił na nim, dodatkowe zadania od Trenerów (ślepy karny, pijany karny, mikstura). Smaczna kolacja (bo kto nie lubi Spaghetti) Wieczorny seans filmowy - edukacja i motywacja (rozłożyliśmy na czynniki pierwsze zdolności Cristiano Ronaldo). Pomiędzy tym wszystkim było jeszcze wiele innych historii większych i mniejszych. 

Gdy jesteś na obozie jeden dzień, a masz wrażenie, że minęły trzy to jest ok.

Dzień 2 

Poranny rozruch w pięknej zimowej scenerii. Poranny trening na hali i świeżym powietrzu. Smaczny obiad i deserek. Po południowy relaks w ośrodku i wspólne spędzanie czasu. Drugi trening na hali oraz wizyta w siłowni. Smaczna kolacja (nawet Chrupek zjadł pysznego naleśnika). Wiele wesołych momentów.

Dzień 3

Poranny rozruch w pięknej zimowej scenerii grupy starszej, a młodsi gimnastyka w Ośrodku. Poranny trening na hali młodszych, a na Orliku formę szlifuje druga ekipa. Smaczny obiad i jakiś owoc. Potem ruszamy na wyprawę do Chojnic. Tam spacer i podziwianie starówki oraz chwila na pierwsze zakupy. Następnie gramy sparingi z MKS Chojniczanka 1930 Chojnice - młodsi na hali, a starsi na Orliku. Dziękujemy za gościnę i super mecze! Wieczorem Aquapark Chojnice i dwie godziny wodnych zabaw.  Wracamy po 21 i jemy kolacje. Sił zostało na małe rozmowy w pokojach. 

Dzień 4

Z samego rana odbyliśmy trening motoryczny. Zajęcia prowadziła Trenerka Karolina Hoppe, która w przeszłości reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w pchnięciu kulą. Przed obiadem była chwila na śnieżną bitwę. Później pyszny dewolaj. Po południe to kolejny sparing grupy starszej z Gryfem Cekcyn. Dziękujemy za meczyk. Następnie gra wewnętrzna młodszych. Po kolacji Mam Talent - pokaz umiejętności niepiłkarskich. Było wesoło! Na sam koniec podsumowanie pobytu i wręczenie certyfikatów. 

Dzień 5

Rano zjedliśmy śniadanie i ruszyliśmy na trening. Po treningu Pizza Time. Pakowanie i porządki w pokojach.  To wspaniały czas, a nasi zawodnicy prawdopodobnie są najlepsi na świecie. Każdy z nich zasłużył na Certyfikat. Zadowoleni wróciliśmy do domów.

Poniżej kilka zdjęć z wyjazdu. Pełną galerię można obejrzeć na facebook'u SF Junior Nakło 

Materiał: Łukasz Bzdawka - SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)