Dziś mamy 2 grudnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

24 września 2022

Rozpoczęli eliminacje. Pierwsza runda Czwartków Lekkoatletycznych

fot. ML

fot. ML

Wczoraj (22 września) rozpoczęła się jesienna edycja Lekkoatletycznych# Czwartków. Na boisku Orlik, przy ZSP nr 3 w Nakle. Młodzi sportowcy zmagali się siedmiu różnych konkurencjach.

W tym roku zawodnicy startują w trzech kategoriach wiekowych, podzielonych na chłopców i dziewczynki. Startowały grupy z roczników 2010, 2011 i 2012 z młodszymi. Każdy zawodnik miał prawo do wystartowania w dwóch z siedmiu różnych konkurencjach (jedna biegowa, druga techniczna).

Wczoraj od 16:00 dzieci miały możliwość wystartowania w biegach na 60 m, 300 m, 600 m, 1 km tylko dla chłopców, skoku w dal i wzwyż, rzucie piłeczką palantową, a także pchnięciu kulą.

Kolejne zawody odbędą się za tydzień, 29 września i potem za dwa tygodnie 6 października. Na bazie uzyskanych wyników będą rozdzielane punkty, które będą miały znaczenie przy wyborze zawodników do reprezentowania gminy w zawodach ogólnopolskich.

Wyniki zawodów opublikujemy wkrótce.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)