Dziś mamy 11 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 września 2023

Rewelacyjna postawa zawodników. "Wszystko się zgadzało"

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Waleczna postawa i wyciąganie wniosków #musiała przynieść efekt. Pierwszy mecz naszym zawodnikom nie wyszedł. Drugi był już lepszy, ale wynik nie po naszej myśli. Dzisiaj już wszystko się zgadzało Przy tym nie zabrakło emocji.

Nasi rywale prowadzili 0:2, ale my podnieśliśmy się z tej sytuacji. Szalał dzisiaj wzdłuż linii nasz Johny (Jonatan Lipski) W środku grę kreował Adam Bednarek, a sygnał do walki jak zawsze nadawał Filip Warzybok. To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie rewelacyjna postawa pozostałych zawodników W składzie wielu młodszych i dla nich to bezcenna lekcja.

Jesteśmy z Was dumni.

SF Junior Nakło - AP Soccer Inowrocław 7:4

Jonatan Lipski x4, Aleksander Fryżewski, Adam Bednarek, Filip Warzybok

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 30

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Sprawdzono zabawki dźwiękowe. Czy wszystkie są bezpieczne?

Sprawdziliśmy bezpieczeństwo 50 zabawek dźwiękowych oraz #41 interaktywnych dla dzieci do lat 3 – m.in. poziom wydawanego dźwięku, małe części, właściwości mechaniczne i fizyczne, oznakowanie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola produktów oferowanych luzem. Nieprawidowości w 83 sklepach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych #(IJHARS) przedstawia wyniki przeprowadzonej w II kwartale 2023 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej oferowanych luzem: mięs, przetworów mięsnych (kiełbas i wędzonek) oraz serów żółtych.

(czytaj więcej)
0

Programowanie to świetna zabawa. Jak rozpocząć naukę kodowania?

Szukasz mądrej rozrywki na długie jesienne wieczory dla siebie i swoich dzieci? Zacznijcie #programować! Niezależnie od tego, ile macie lat, na naukę kodowania nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Podpowiadamy, jak zacząć.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)