Dziś mamy 11 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 września 2023

Raport ligowy. Dwa zwycięstwa trampkarzy Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

W ostatnim czasie trampkarze# i młodzicy Football Academy Nakło rozegrali swoje mecze ligowe.

Liga Trampkarza

W środę podejmowaliśmy Tucholanka Tuchola. Mecz ciekawy,  obfitujący w dużą ilość sytuacji bramkowych zarówno z jednej jak i drugiej strony. Bramkarz gości wyczyniał cuda w bramce. Nasz zespół zagrał jednak skuteczniej i po dwóch bramkach Nikodema oraz jednej Bodzia wygrywamy to spotkanie.

FA Mezar - Tucholanka Tuchola 3-2

Drugi mecz zagraliśmy z Wda Świecie. Zespół gości wygrał do tej pory wysoko wszystkie spotkania. Stosunek bramek 45-6. Zapowiadało się więc gorąco. W pierwszej połowie na zespół zagrał bardzo dobre 40 minut. Skutecznie graliśmy realizując wcześniej założone cele co przyniosło dwie bramki zdobyte przez Gawrona i Bochata. W drugiej części od początku rywale mocno zaatakowali.  Było widać ile pracy kosztowała nas pierwsza połowa. do 60 minuty jeszcze w miarę wyrównane spotkanie. Potem nieporozumienie naszego obrońcy z bramkarzem powoduje, że tracimy bramkę samobójczą. Zawodnicy ze Świecia zaczęli od tego momentu śmielej atakować spychając nas do głębokiej obrony.  Byli blisko wyrównania gdy jeden ze strzałów trafił w poprzeczkę. Nie wystrzegliśmy się błędów ale wynik nie uległ zmianie i wygrywamy z liderem.

FA Mezar - Wda Świecie 2-1

Liga Młodzika

W tej kolejce podejmowaliśmy zespół BKS Bydgoszcz. Mocno zdziesiątkowani przez różne wyjazdy, choroby i nieobecności musimy zagrać bardzo eksperymentalnie wystawiając m.in. zawodników z pola na bramce. Spotkanie było momentami wyrównane, jednak bardziej skuteczni goście.

Było widać brak w meczu bramkarzy, którzy są mocnym punktem naszego zespołu. Sytuacja kadrowa zmusiła nas do takiej gry jednak jest to dobra lekcja dla naszego zespołu. Pracujemy dalej.

FA Mezar - BKS Bydgoszcz 0-6

Materiał: Daniel Kloska / Football Academy Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Sprawdzono zabawki dźwiękowe. Czy wszystkie są bezpieczne?

Sprawdziliśmy bezpieczeństwo 50 zabawek dźwiękowych oraz #41 interaktywnych dla dzieci do lat 3 – m.in. poziom wydawanego dźwięku, małe części, właściwości mechaniczne i fizyczne, oznakowanie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola produktów oferowanych luzem. Nieprawidowości w 83 sklepach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych #(IJHARS) przedstawia wyniki przeprowadzonej w II kwartale 2023 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej oferowanych luzem: mięs, przetworów mięsnych (kiełbas i wędzonek) oraz serów żółtych.

(czytaj więcej)
0

Programowanie to świetna zabawa. Jak rozpocząć naukę kodowania?

Szukasz mądrej rozrywki na długie jesienne wieczory dla siebie i swoich dzieci? Zacznijcie #programować! Niezależnie od tego, ile macie lat, na naukę kodowania nigdy nie jest ani za wcześnie, ani za późno. Podpowiadamy, jak zacząć.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)