Dziś mamy 2 grudnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

01 września 2022

Przywitano nowych pierwszoklasistów. Wspólne rozpoczęcie roku szkolnego

fot. ML

fot. ML

Dzisiaj w Szkole Podstawowej w Paterku odbyło się gminne# rozpoczęcie roku szkolnego. Na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, rodzice i samorządowcy, aby uroczyście rozpocząć kolejny rok szkolny.

W tym roku oficjalne rozpoczęcie miało miejsce o 9:30. Po wniesieniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu uczniowie zostali przywitani przez panią dyrektor Alinę Sławkowską, potem przez burmistrza Nakła Sławomira Napierałę, Pawła Wiśniewskiego – przewodniczącego rady miejskiej w Nakle i proboszcza miejscowej parafii ks. Mariusza Zbieranka.

Po tych wstępnych słowach przyszedł czas na występ artystyczny. Uczniowie drugich klas SP w Paterku zaśpiewali piosenki o recytowali wiersze nawiązujące tematyką do rozpoczęcia szkoły. Na końcu nie zabrakło oklasków dumnych rodziców.

Na zakończenie dyrektor Sławkowska przedstawiła publiczności nowych pierwszoklasistów. Ogłosiła, że właściwe pasowanie na ucznia odbędzie się w październiku, po czym wszyscy rozeszli się do swoich klas, aby owocnie rozpocząć nowy rok szkolny.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  ania, w dniu 02-09-2022 09:26:08 napisał:

  Piękna uroczystość powitania roku szkolnego .

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 02-09-2022 15:37:48 napisał:

  Jak zawsze na wysokim poziomie Brawo ZSP Patetek

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)