Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

21 września 2022

Przedszkolaki odwiedziły siedzibę. Poznały obowiązki strażników miejskich

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 19.09.2022 roku dzieci z przedszkola Słoneczko w Nakle nad Notecią odwiedziły siedzibę nakielskiej Straży Miejskiej.

W trakcie wizyty przedszkolaki zapoznały się z codziennymi obowiązkami strażników miejskich. Funkcjonariusze zaprezentowali sprzęt, którym posługują się podczas swojej pracy. Dzieci zobaczyły również stanowisko kierowania Zespołu Dyżurnych i Obsługi Miejskiego Monitoringu Wizyjnego.

Na zakończenie wizyty każdy z przedszkolaków otrzymał opaskę odblaskową, zakupioną ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle nad Notecią.

Materiał: st. insp. Dariusz Chróściński / Straż Miejska Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)