Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

02 października 2022

Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo. Sukces sekcji męskiej

fot. powierzone

fot. powierzone

Pierwszy mecz sekcji mężczyzn i pierwsze zwycięstwo.

KS ALFA99 STRZELNO 30:37 MKS KRAJNA NAKŁO. Bardzo dziękujemy doświadczonemu zespołowi ze Strzelna za zaproszenie i wysoki poziom gry! "Nasz młodo upieczony zespół spisał się doskonale - brakuje jeszcze zgrania i rozmów w obronie ale szybka piłka i dobre rzuty zaaowocowały znakomitym zakończeniem meczu. Posiadamy mieszany skład zbudowany z amatorów, ale także byłych zawodowych zawodników co sprawia, że jeden drugiego motywuje i daje z siebie wszystko" - skomentował trener Paweł.

materiał: Katarzyna Cieślikiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)