Dziś mamy 30 listopada 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Patrycja Michalik podwójną laureatką. Przyznano „BohaterONy”

fot. facebook - BohaterON

fot. facebook - BohaterON

Patrycja Michalik, nauczycielka jednej z nakielskich szkół, wzięła udział w# tegorocznej edycji konkursu o skali ogólnopolskiej „BohaterON - Włącz historię! Przywracamy pamięć o bohaterach Powstania Warszawskiego”. Jak się okazuje, została podwójną laureatką.

Konkurs adresowany był do firm, instytucji, nauczycieli, dziennikarzy, pasjonatów, organizacji pozarządowych oraz osób publicznych aktywnie prowadzących działalność, która promuje m.in. historię Polski XX wieku.

Wyłoniono laureatów w siedmiu kategoriach. Jedną z nich był nauczyciel. W skład komisji oceniającej weszli: przedstawiciele polskiego rządu, środowisk kombatanckich, historyków i ambasadorów VI edycji kampanii BohaterON – włącz historię! To właśnie oni wybrali Złote, Srebrne i Brązowe BohaterONy. Dużą rolę odegrali też internauci, którzy w każdej kategorii wyłonili Złotego BohaterONa Publiczności.

Przypomnijmy. W tegorocznej edycji udział wzięła nauczycielka nakielskiej „Dwójki” Patrycja Michalik, która na co dzień uczy języka polskiego. W tym przypadku uczniowie zostali zaangażowani w ciekawe metody projektu pod nazwą „Powstańcy 44 – pamiętamy!”. Dzięki skrupulatnie opracowanemu programowi młodzież mogła rozwijać różnego rodzaju kompetencje. Uczniowie poznali kluczowe informacje o powstaniu. Podczas zajęć poruszono m.in. twórczość Kamila Baczyńskiego i Anny Świrszczyńskiej.

Patrycja Michalik została podwójną laureatką tegorocznej edycji konkursu. Otrzymała ona złotego BohaterONa. Wzbudziła też dużą sympatię internautów, gdyż takie samo wyróżnienie dostała w wyniku głosowania internetowego.

Oceń artykuł: 20 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomidor zwykły
3,99PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Budowa magazynów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Kapusta biała
0,99PLN
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)