Dziś mamy 5 lutego 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

16 listopada 2022

Pasowanie na przedszkolaka. Na zakończenie tort i poczęstunek

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzień 8 listopada 2022r. pozostanie na długo w pamięci 3-latków z Przedszkola Niepublicznego Donald w Nakle.# Tego właśnie dnia odbyła się ważna uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich pań. W odświętnych strojach recytowały wiersze, śpiewały, ilustrowały piosenki ruchem, grały na instrumentach perkusyjnych, tańczyły zmieniając się w prawdziwych aktorów. Po części artystycznej dzieci złożyły przyrzeczenie: być dzielnym przedszkolakiem, nie płakać , nie szlochać i panie mocno kochać , dbać o porządek w sali oraz uczyć się wierszy i piosenek. Następnie pani dyrektor Grażyna Lewandowska rozpoczęła ceremonię pasowania na przedszkolaka. Każdy maluszek został pasowany przez panią dyrektor specjalnym, zaczarowanym ołówkiem i w ten sposób został włączony w poczet przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, album Przedszkolaka, czapkę kaczorka  oraz maskotkę sówkę. Uwieńczeniem uroczystości był tort Kaczora Donalda oraz słodki poczęstunek dla dzieci i rodziców. Tradycji stało się zadość- 3-latki stały się prawdziwymi przedszkolakami.

Materiał: Alina Romańska- Nelka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)