Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 maja 2022

Od lektur szkolnych po kryminały. Nowe książki w bibliotece „Żeglugi”

fot. ZSŻŚ w Nakle

fot. ZSŻŚ w Nakle

Trwający Ogólnopolski Tydzień Bibliotek stał się# okazją do podzielenia się przez Powiatową i Miejską Bibliotekę w Nakle książkami z pokrewną placówką.

Tym razem wybór padł na bibliotekę „Żeglugi”. PiMBP w Nakle przekazała w darze kilkadziesiąt pozycji - od lektur szkolnych, albumów, po literaturę młodzieżową, kryminały czy fantasy. Książki pochodzą z zeszłorocznych darów od czytelników nakielskiej biblioteki i tym samym znalazły swoje drugie życie w naszej szkolnej bibliotece.

Materiał: Marzanna Gawrońska-Tercjak - ZSŻŚ w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)