Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2022

Obradowała rada powiatu. Jest absolutorium dla Zarządu

fot. ML

fot. ML

W środę, 29 czerwca na nakielskiej przystani odbyła się # sesja rady powiatu. Podczas niej udzielono absolutorium dla Zarządu.

W czasie dzisiejszej sesji absolutoryjnej przedstawiono raport o stanie powiatu nakielskiego za 2021 rok. Zaprezentowano także sprawozdanie z wykonania zeszłorocznego budżetu. A ten zamknął się z ponad 7 mln zł nadwyżki, zamiast planowanego deficytu. Radni jednogłośnie udzielili wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu.

Poza tym, w czasie sesji przedstawiono sprawozdanie ze stanu sanitarnego powiatu w ubiegłym roku, podjęto uchwały zmieniające tegoroczny budżet czy o przyznaniu dotacji na prace konserwatorskie dla obiektów zabytkowych. W wolnych głosach starosta Tadeusz Sobol złożył podziękowania za udzielone absolutorium i za zaufanie jakim radni obdarzyli zarząd.

Oceń artykuł: 5 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (10)

  Seksafera , w dniu 29-06-2022 23:25:20 napisał:

  Sprawa afery seksualnej z udziałem kierowniczki Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Paulinie i małolata jest zamiatana pod dywan..

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Zofia , w dniu 29-06-2022 23:59:25 napisał:

  To w Paulinie też mamy durniów jak w Nakle. Oskarżenie bez dowodów to jest karalne , trzeba zawiadomić służby zobaczymy jak będziesz się czuł.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Roman, w dniu 30-06-2022 13:39:17 napisał:

  Po poprostu ręce opadają prawo jest dla naluczkicj

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)