Dziś mamy 5 lutego 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2022

Nowi funkcjonariusze. Policjanci zachęcają do wstąpienia w swoje szeregi

fot. powierzone

fot. powierzone

Nakielską Policję zasiliło dwóch nowych funkcjonariuszy. Po odbyciu kursu podstawowego, rozpoczną oni pracę na rzecz #mieszkańców powiatu. Rekrutacja do służby trwa i mundurowi zachęcają do wstąpienia w swoje szeregi.

W ostatnich dniach do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią przyjętych zostało dwóch nowych funkcjonariuszy. Policjantów powitał Komendant nakielskiej jednostki, mł. insp. Rafał Makarewicz. Przełożony podkreślał, jak odpowiedzialną decyzję podjęli wstępując do służby, życzył pomyślnego ukończenia kursu podstawowego oraz sukcesów w przyszłej pracy zawodowej.

We wtorek (29.11.22) funkcjonariusze złożyli uroczyste ślubowanie, a niebawem pojadą na kurs podstawowy do jednej z policyjnych szkół, gdzie pod okiem specjalistów przygotowywać się będą do służby na rzecz mieszkańców powiatu nakielskiego.

Młodzi adepci sztuki policyjnej przed wstąpieniem do służby musieli zmierzyć się z różnego rodzaju egzaminami. Zdali między innymi test wiedzy, testy sprawności fizycznej, testy psychologiczne, a także stanęli przed komisją lekarską.

Nabór do służby w Policji trwa, a funkcjonariusze nakielskiej jednostki zachęcają do wstąpienia w swoje szeregi. O szczegółach rekrutacji przeczytać można pod adresem:

https://kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb/zostan-kims-wyjatkowym/75826,ZOSTAN-KIMS-WYJATKOWYM.html.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)