Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

16 grudnia 2021

Najmłodsi w konkursie recytatorskim. Iga Golec z wyróżnieniem

fot. pow.

fot. pow.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w# Bydgoszczy ogłosiła wojewódzki konkurs recytatorski "Wiersze i wierszyki Juliana Tuwima", w którym 3 dzieci z nakielskiego przedszkola Słoneczko wzięło udział.

Konkurs miał dwa etapy, podczas 1 etapu odbyły się eliminacje w grupach przedszkolnych i nauczyciel wytypował najlepszego uczestnika. Drugi etap to wysłanie nagrania wyłonionych finalistów w pierwszym etapie. Iga Golec lat 6 uczęszczająca do grupy Tęczowe Chmurki otrzymała wyróżnienie. Ogromne gratulacje i podziękowania dla rodziców za zaangażowanie. Życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: A. Morszczynin - Niepubliczne przedszkole Słoneczko w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)