Dziś mamy 9 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

30 września 2022

Najechał na 51-latkę. Potrącenie na pasach!

fot. ML

fot. ML

W piątkowy poranek, 30 września na ulicy # Poznańskiej w Nakle doszło do zdarzenia drogowego.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 08:50. Na miejsce wezwano straż pożarną, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Co ustalili funkcjonariusze policji? - Kierujący volkswagenem golfem, 64-letni mieszkaniec Sadek, najechał na przechodzącą przez przejście dla pieszych 51-latkę - przekazała kom. Justyna Andrzejewska oficer prasowy KPP w Nakle.

Na szczęście kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Policja ukarała kierowcę mandatem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

Oceń artykuł: 8 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (5)

  nikuś, w dniu 30-09-2022 18:34:35 napisał:

  Kobiety uważajcie bardziej na przejściach, nie ufajcie tym za kierownicą. Justynko ciebie też to dotyczy!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -8 (10)

  Migotka, w dniu 30-09-2022 21:53:15 napisał:

  "Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi". To potrącono na przejściu dla pieszych kobietę, czy mężczyznę? Obaj: "dwie konkretne osoby określone rzeczownikiem rodzaju męskiego; i jeden i drugi".

  odpowiedz

  • -2 (6)

  Miodek, w dniu 30-09-2022 22:51:19 napisał:

  Pani Migotka ma rację. W tekście jest błąd. Autor tekstu powinien użyć słowa "oboje", zamiast "obaj". Trochę wstyd.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Zaneta, w dniu 01-10-2022 07:49:41 napisał:

  Tak teraz napisza artykuł,że nic nie wiadomo

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Budowa hal
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Puchar Tymbarku. Trwają zapisy uczniów do turnieju piłkarskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału# w turnieju o Puchar Tymbarku. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, aktywnych miłośników piłki nożnej, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Zapisy trwają do 31 stycznia 2024 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wydarzenie jest objęte patronem Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)
0

Innowacyjny projekt cyfrowy. Wzmocnienie bezpieczeństwa żywności

Jesteś przedsiębiorcą z branży spożywczej? Pracujesz przy# kontroli przedsiębiorców? A może po prostu jesteś świadomym konsumentem, któremu zależy, żeby żywność była bezpieczna? „System powiadamiania o wprowadzeniu do obrotu żywności prozdrowotnej (SPOŻ)” to innowacyjny projekt, który wspiera wszystkich uczestników rynku spożywczego.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)