Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

27 września 2023

Muzyczna podróż statkiem. Nutka Milutka odwiedziła przedszkolaków

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek 22 września br. Przedszkole #"Donald" w Nakle nad Notecią odwiedziła Nutka Milutka wraz z gośćmi Moniką i Wojciechem Dyngosz artystami występującymi w operze.

Spotkanie rozpoczęło się piosenką „Do opery” oraz zaprezentowaniem trzech operowych głosów: alt, sopran i bas. Następnie Nutka Milutka zaprosiła przedszkolaków na muzyczną podróż statkiem po Europie. Nasi mali milusińscy zwiedzili Włochy, Francję, Hiszpanię i Niemcy. Do spektaklu muzycznego zaangażowano także dzieci, które wcieliły się w rolę żeglarza, włoskiej kuchareczki, Hiszpanki tańczącej flamenco oraz toreadora walczącego z bykiem. Cały występ dostarczył przedszkolakom wiele radości i pozytywnych emocji. Serdecznie dziękujemy artystom za wspaniały występ.

Materiał: Alina Romańska-Nelka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)