Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

14 września 2021

Mobilny punkt szczepień ponownie w gminie Nakło. Zobacz szczegóły!

fot. archiwum

fot. archiwum

Wychodząc naprzeciw społecznemu oczekiwaniu oraz# mając na uwadze ułatwienie dostępu do szczepionki wszystkim zainteresowanym, ponownie został uruchomiony mobilny punkt szczepień.

Będzie to autobus specjalnie dostosowany do przeprowadzenia szczepień przeciwko koronawirusowi. Dostępne będą dwa rodzaje szczepionek: Pfizer i Johnson&Johnson.

Autobus w dniu 18.09.2021 r. będzie stacjonował:

 • od godz. 8:00 do godz. 10:30 na Nakielskim Rynku
 • od godz. 11:00 do godz. 15:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Bydgoskiej 24, gdzie będzie można szczepić dzieci i młodzież od 12. roku życia (od godz. 11:00 do godz. 15:00 kwalifikacja do szczepień będzie prowadzona przez lekarza). 

Materiał: Koordynator do spraw szczepień w Gminie Nakło nad Notecią.

Oceń artykuł: 8 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (22)

  Rodzic mądrze myślacy, w dniu 14-09-2021 10:59:39 napisał:

  I dobrze robią z tymi punktami szczelin skoro to ma zachęcać ludzi i mlodiez to jak najbardziej . ja nie zamierzam Pre. Nieodpowiedzialnych ludzi znowu mieć jakiegoś lockdownu bp. Maja jakieś wydzimisie i noe chcą soe zaszczepić ja. Swoje dziecko zaszczepiła pfizerem. W pełni jest i żadnych skutków ubocznych nie miało wręcz odwrotnie jestem zadowolona z tego ze mogłam mieć ta możliwość i zaszczepić moje nastoletni dziecko i czuć się bezpiecznie ta myślą. A co co uważają ze szczepienie są źle i do kitu to. Gratuluje im myślenia. Niech wtedy sami pkaca za pełna opiekę medyczna i noe zbliżają sie do osób ktore sie szczepily

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (7)

  No co ty?, w dniu 14-09-2021 14:18:22 napisał:

  Społeczne oczekiwanie!??? KGW dostały kupę kasy na zorganizowanie pikników, wszędzie można się zaszczepić, a nikt tego nie robi!

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Sławek, w dniu 14-09-2021 21:30:50 napisał:

  "(od godz. 11:00 do godz. 15:00 kwalifikacja do szczepień będzie prowadzona przez lekarza)." A to wcześniej kto będzie decydował o tym czy się można zaszczepić ? Rozumiem, że osoby do osoby "szczepionką" na SarsCoV2 nie muszą być porządnie przebadane? ...

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Adam, w dniu 15-09-2021 12:01:53 napisał:

  A ja myślałem że w Nakle są mądrzy ludzie i się zaszczepią,a tu po komentarzach częśc to debilni i nieudacznicy życiowi ,Za dużo TVN się ogląda.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Adrian , w dniu 15-09-2021 12:17:27 napisał:

  Jak ktoś chce to niech się szczepi. Nie można ludzi zmuszać do szczepień. Szczepiony też może zachorować i to ciężko i też zaraża więc nie ma różnicy.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Smakowita 450g
2,99PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Cytryna
3,99PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)