Dziś mamy 2 grudnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

25 września 2022

Młodzicy zostawili kawał serducha na boisku. W meczu padło 5 goli

fot. pow.

fot. pow.

Mimo dużego zaangażowania i wyrównanego meczu nie przywozimy punktów w z Mogilna.

W pierwszej połowie mecz wyrównany, w którym było sporo walki. Przeciwnik raz wykorzystał nasz błąd, a raz zawodnik Pogoni oddał strzał życia. Przegrywamy 2:0, ale wychodzimy na drugą połowę zmotywowani.

Udaje się nam strzelić gola. Wydaje się, że będziemy walczyć o remis, ale skrzydła podcina nam szybko strzelony gol rywali na 3:1. Później przeciwnik dołożył jeszcze jednego gola. Wynik nie cieszy, ale indywidualne popisy zawodników owszem. Były łzy po meczu i było nam Was żal, ale musicie wiedzieć, że Wasz wysiłek nie pójdzie na marne! Te cyferki na tablicy większego znaczenia nie mają. Na koniec warto wspomnieć o antybohaterze „Pan Sędzia”. Ten mecz kolejny raz nam pozwolił postawić pytanie jakie są kryteria doboru osób do wykonywania tego zawodu. Może to był gorszy dzień, więc serdecznie pozdrawiamy.

Pogoń Mogilno - SF Junior Nakło 4:1
bramka - Filip Warzybok

Materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)