Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 maja 2022

Młodzicy SF Junior Nakło wywalczyli komplet punktów. Zagrali mecz rewanżowy

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Rozegraliśmy pierwszy mecz rundy rewanżowej w# kategorii Młodzików D2 rocznik 2010/2011.

Pierwsza część ligi była zacięta, a poziom grających drużyn bardzo wyrównany. Większość meczów w naszym wykonaniu była dobra. Natomiast często dobra gra nie przekładała się na końcowy wynik spotkania. Z punktu widzenia trenera cieszył fakt prezentowanego stylu, ale chłopcy czuli niedosyt. Oni chcieli wygrać. Ostatni mecz był świetnym odwróceniem tej sytuacji. Zagraliśmy bardzo ambitnie z niewygodnym przeciwnikiem. Przeważaliśmy całe spotkanie, ale to goście pierwsi strzelili gola. Już myśleliśmy, że historia się powtórzy. Nic z tego! Chłopaków jeszcze bardziej nakręcił stracony gol i udało nam się odrobić straty. Strzelamy trzy gole i zgarniamy komplet punktów.

Wielkie brawa za poświęcenie

SF Junior Nakło - Pogoń Mogilno 3:1

Jonatan Lipski (2 bramki)
Filip Warzybok (1 bramka)

Skład: Oliwier Dębecki (C), Kacper Pawlicki (Br.), Maks Lewa, Michał Tomaszewski, Dominik Zawieja, Adam Bednarek, Jonatan Lipski, Filip Warzybok, Wojtek Rajek, Mikołaj Sobierajski, Szymon Piotrowski

Trener Łukasz Bzdawka

Materiał: Łukasz Bzdawka - SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)