Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

28 września 2022

Mistrzostwa Polski U16! Brąz dla Weroniki Kunickiej

fot. LUKS Start Nakło

fot. LUKS Start Nakło

24 września 2022 roku w Lublinie odbyły się PZLA Mistrzostwa Polski U16.

Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego, w których udział wzięła trójka reprezentantów LUKS START NAKŁO.

Najlepiej spośród Nakielan zaprezentowała się Weronika Kunicka (rocznik 2007), która zdobyła brązowy medal w biegu na 1000m prz – 3:11,66s.

W swoim debiucie Karol Tadych (rocznik 2007) zajął XVIII miejsce w konkursie rzutu oszczepem 600g – 39,15m.

Nowy rekord życiowy Franciszka Okoniewskiego (rocznik 2008) w biegu na 600m – 1:38,92s, pozwolił zająć mu 36 miejsce. Gratulacje!

Materiał: LUKS Start Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)